Kitchen Timer Pro

Ev uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 2.99 TL
  • Boyut 2.55 MB
  • Version 1.5
  • Dil İngilizce
  • Firma Yogesh dama
Mutfağınızdaki tüm aletlerin zaman hatırlatıcılarını ayarlamanıza izin veren bir uygulamadır.

Kitchen Timer Pro uygulaması; yumurta kaynatırken, çay demlerken veya yemek yaparken zamanlama konusunda size yardımcı olabilecek bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde tüm mutfak aletlerinizin zaman hatırlatıcılarını ayarlayabilirsiniz. En ideal ve en güvenilir mutfak hatırlatıcılarından biri olan Kitchen Timer Pro uygulaması; pek çok özelliğe de sahiptir.

Alarmlı mutfak zamanlayıcı, çok zamanlı ince pişirme zamanlayıcı veya ayarlanabilen durdurma saati özellikleri de bulunan Kitchen Timer Pro; kilit ekranı bildiriminde de zamanlayıcı kontrollerini yapmanızı sağlar. Böylece rahatlıkla erteleme, iptal gibi işlemleri tek dokunuşla gerçekleştirebilirsiniz.

Basit ancak profesyonel ara yüzü ile kullanıcılarına sunulan bu uygulama, geri planda çalışarak, zamanı geldiğinde bildirim olarak sizlere sunulur. Kişiselleştirme özelliği sayesinde dilerseniz bu bildirimleri titreşim ile dilerseniz de istediğiniz bir müzikle alabilirsiniz.

Kitchen Timer Pro ile zamana karşı duyarlı bir mutfak oluşturabilir, bir önceki yaptığınız yemeklerdeki zamanları kaydedebilir, aynı yemeği yaptığınızda kayıtlı süreleri kolayca kullanabilirsiniz.

Kullanımı oldukça kolay bu uygulama mutfakta oldukça yarar sağlayacak bir uygulamadır. Sizde Kitchen Timer Pro uygulamasını cihazınıza yükleyin, ocakta veya fırında pişen yemeğinizi beklemek zorunda kalmayın!

 

 

Daha Fazla Göster
Kitchen Timer Pro indir